Salon fryzjerski

Salon fryzjerski w Studio Urody Beaty Krajnik działa od 2005r.

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem fryzjerskim, który doskonale wspomaga talent naszych fryzjerek. Dzięki takim urządzeniom jak: climazon, sauna do włosów, pielęgnica ultradźwiękowa możemy zaproponować wiele zabiegów fryzjerskich, które wykonywane są tylko w najlepszych salonach.

Zajmujemy się nie tylko upiększaniem fryzur naszych Klientek i Klientów, ale także wspomagamy dermatologiczne leczenie skóry głowy, leczymy nadmierne wypadanie włosów u kobiet i mężczyzn oraz regenerujemy zniszczone włosy. 

Klinika Włosa to dział w naszym Salonie fryzjerskim wykorzystujący najnowsze techniki zabiegów fryzjerskich. Wykorzystujemy nowoczesny sprzęt do diagnozy włosów i skóry głowy (mikrokamera, Multi Skin Test). Wykonujemy także zabiegi lecznicze na skórę głowy przy zastosowaniu terapii mikroigłowej.

W Studio Urody pracują fryzjerki z technicznym wykształceniem, posiadające dyplom technika usług fryzjerskich.

W naszym Salonie fryzjerskim możesz liczyć na kreatywny dobór fryzury i szczegółową poradę dotyczącą pielęgnacji Twoich włosów. Zaproponujemy Ci także niespotykaną w innych salonach usługę jaką jest nauka modelowania włosów.

W Salonie fryzjerskim możesz kupić polecane przez fryzjerkę kosmetyki do pielęgnacji i stylizacji włosów oraz akcesoria do układania włosów.

 

Zobacz film

Tu nas znajdziesz

Salon Fryzjerski
Studia Urody Beaty Krajnik
Ul. Beżowa 2 Szczecin
tel. 505 097 568
Map

Nasi Partnerzy